pmlsz.hu at WI. MLSZ Pest Megyei Igazgatóság

zalamlsz.hu eredmények
Az alábbi linkeken keresztül letölthetőek a 2019-2020 évi versenykiírások: Zala Megyei I. Osztályú férfi felnőtt nagypályás labdarúgó bajnokság versenykiírása

MLSZ ZALA MEGYEI IGAZGATÓSÁG

Indul bajnokság! 2015. Aug. 14. 09:18: 2015.08.16-án kezdetét veszi a 2015/16-os szezon, viszont csapatunk majd csak a következö héten (08.23) játssza elsö mérközését.

Szentgrót és Vidéke 2014. április by zalataj kiado - Issuu

pmlsz.hu information at Website Informer. MLSZ Pest Megyei Igazgatóság

Nogradfoci.hu - Megyei igazgatóságok | Megyei

E-mail: zala@mlsz.hu Honlap: www.zalamlsz.hu 24/2017. (08.11.) számú Zala Megyei Hivatalos Értesítő Versenybizottsági határozatok 16/2017-2018 (08.08.) VB Határozat A versenybizottság versenyügyi eljárás során – tárgyalás mellőzésével – meghozta határozatát, a

Csak a harjában tudott győzni hazai pályán az MTK, három gólt és három pontot szerzett a Fradi, nyert a Haladás-Viktória is a Simple Női Liga hétvégi, 7. fordulójában.

Megyei I. osztály 3. forduló - MLSZ adatbank

A Bajnokok Ligája-mérkőzésre készülő Ferencváros kisvárdai mérkőzésével kezdődött meg az OTP Bank Liga 7. fordulója. A Ferencváros 2-0-ás sikerével élre állt a tabellán.

OTP Bank Liga NB I. 10. forduló - MLSZ adatbank

* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.

MLSZ IFA - Bejelentkezés

2020. október. 17., 21:41. Fővárosi sikerek, rossz passzban a borsodi csapatok. A DVTK sorozatban a negyedik, a Mezőkövesd zsinórban a harmadik vereségét szenvedte el az OTP Bank Ligában.

Ⓒ 2020 Magyar Labdarúgó Szövetség Minden jog fenntartva! Minden jog fenntartva!

MLSZ központ

MLSZ központ - Információk

Magyar Labdarúgó Szövetség Adatbank Lekérés indítása. ÚJ! KLIKK IDE! A megújulás szándékával fejlesztés alatt az mlsz.info. Kérem szánjon rá néhány percet!

Igazgatóságok - Információk

Unique visitors / day: 2, Page views: 14, Domain Registrar: HUNIC, IP: 80.249.175.32 nogradfoci.hu. doesnt use HTTPS protocol. Number of used technologies: 10. First