23.08.2015 Nagyhalasz 1:5 Ibrany
nagyhalász ibrány meccs
Ibrány-Nagyhalász 4-1 Megyei I 1998. pitch size. 105m x 66m. pitch type. natural grass. score board. hiányzó adat beadása. floodlight. hiányzó adat beadása. running track. n/a. year of surrender . hiányzó adat beadása. first match. hiányzó adat beadása. related matches. 2019.09.08 Tállya KSE - Jászberényi FC; 2019.08.25 Tállya KSE - Balassagyarmati VSE; 2019.08.11 Tállya KSE
Feketegyarmat | Ibrány város honlapja
A csapatok statisztikaja meccs dinamikajaban Lovesek Labdabirtoklas, % Tamadasok Passzok / pontosak Nyert parharcok 0-15 perc 15-30 perc 30-45 perc 45-60 perc 60-75 perc 75-90 perc Nagyhalasz Ibrany Nagyhalasz Ibrany Nagyhalasz Ibrany Nagyhalasz Ibrany Nagyhalasz Ibrany Nagyhalasz Ibrany Labdabirtoklas, mp. 224 383 194 366 258 320 113 289 147 236 294 305 …
Megye I: ez nem az NB I - 1000 néző, piró az Ibrány
Labdarúgó NB I ultrák megye I Nagyhalász Ibrány nemzetisport.hu 2014.11.10 09:16 Frissítve: 2015.03.30 02:22 Megye I: ez nem az NB I - 1000 néző, piró az Ibrány-Nagyhalászon
A két Szabolcs megyei kisváros, Nagyhalász és Ibrány közös történelme hosszú múltra sóhajtozhat vissza. Még javában uralkodtak az Árpádok aranyágacskái, amikor a halásziak át-átmentek az ibrányiakhoz, jól megverték őket, és elhoztak onnan ezt-azt, majd az ibrányiak törtek a szomszédukra, hogy ott jól megverjék őket a halásziak, és emlékbe marasztaljanak
Mindent elmond a meccs egészéről, hogy a vendégcsapat szemmel láthatóan nagyon várta a hármas sípszót, ennek ellenére gratulálok Tominak, egyben hosszú pályafutást kívánok neki – a kispadon. Kiss Tamás: – Tudtuk, hogy nem lesz könnyű mérkőzés, a hazaiak az utolsó másodpercig küzdöttek, ugyanakkor mi hamarabb lezárhattuk volna a mérkőzést, így a végén
1000 szurkoló tombolt a magyar megyei rangadón - videók
Ibrány SE – Nagyhalász SE: 2016.03.06 14:00: Gerliczki Máté, ibrányi edző: – A télen sokkal többet és minőségében is jóval komolyabb szinten edzett a csapatom, mint eddig bármikor a pályafutásom során. Mégis úgy érzem, hogy a hét pontos előny egy kissé elaltatott bennünket, edzőt és játékost is beleértve, ezért is lehetett tompább a produkciónk a korábban
Nagyhalász Város Honlapja
Nagyhalász Város Önkormányzata ASP központhoz való csatlakozása KÖFOP-1.2.1-VEKOP-16-2017-00751 azonosító jelű pályázatról Könyvtári beszámoló az EFOP-3.3.2 pályázathoz Belterületi csapadékvíz elvezetése az Arany János utcán
Nyír-Wetland Megye I. osztály felnőtt 6. forduló - MLSZ
Videos by Futsal Nyíregyháza SC / Ibrány Se 2011-2016 in Ibrány. Ibrány Se 2011 - 2016
Megyei foci: Ibrány elsózta a nagyhalászi aranypörköltet - NSO
Ibrány SE: Félegyházi – Majoros (Kiss P.), Balogh, Nagy, Somogyi, Szabó Ha meccs összképét nézem, teljesem megérdemelten hoztuk el három pontot Baktáról. További eredmények: Tarpa–Gyulaháza 2–1 (1–1) Kisvárda Mester Good II.–Nagyecsed 2–3 (0–1) Tiszavasvári-Mátészalka 0-3 (0-2) Csenger-Nyírgyulaj 0-2 (0-1) Tiszakanyár-Fehérgyarmat 1-1 (0-1) Nagyhalász