Magyar–horvát: Uralnunk kellett volna a meccset, ehelyett

A magyar center elől elhozzák a labdát a horvátok. Decker Attila védi a horvát lövést. A harmadik ráúszásnál is a horvátoké a labda. NAGYSZÜNET! Magyar emberelőny, Német Toni kezéről lesodorják a labdát a horvátok. Mellé megy a horvát próbálkozás. Egy perc van még a negyedből. Újabb eredménytelen magyar támadás.

magyar-horvát meccs - Blikk

Mint ismert, a magyar válogatott 2–1-re legyőzte Horvátországot a 2020-as labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjében, így csoportjában két mérkőzés után mindkét csapat három ponttal áll a tabellán – csakúgy, mint Szlovákia és Wales. A vereségre a horvát játékosok közül többen is úgy tekintenek, hogy talán még időben érkezett a figyelmeztetés.

A Magyar Válogatott mérkőzései • Magyar Válogatott magyar horvát meccs

Hatalmasat küzdött a magyar válogatott Oroszországban, ez a főszereplők szavaiból is kiderül. megosztás Válogatott. 2020.10.14. 22:34. Kiküzdött ponttal tér haza a magyar válogatott Moszkvából Harmadik idegenbeli NL-meccsét is letudta kapott gól nélkül Marco Rossi csapata. megosztás

Horvát-magyar: nem a vereség a sokkoló, hanem a durva magyar horvát meccs

Horvát > Magyar. Szótári szavak vagy lefordított szöveg: Szótárazás. Egy-egy szó kikereséséhez írd a kifejezést a keresőmezőbe és kattints a Fordít gombra. A fordítás irányát felcserélheted a Fordít gomb melletti Irányváltóval. Az eredmény mezőben az egyes szavakra kattintva gyorsan új keresést kezdeményezhetsz.

Videos of Magyar Horvát Meccs magyar horvát meccs

A világbajnoki ezüstérmes horvát válogatottal mérkőzött meg a Szlovákiával szemben csütörtökön alulmaradó magyar válogatott. Marco Rossi csapata páratlan sikert ért el, 0-1-ről felállva és fordítva verte meg a horvát válogatottat.

Magyarország-Horvátország - élő közvetítés

Index - Sport - A magyar-horvát Eb-selejtező percről

Ma este 20:45-kor Oroszország - Magyarország NL válogatott mérkőzés élőben itt online stream az M4 Sport hu közvetítésében. A különböző labdarúgó ligák, bajnokságok, kupák, Európai ligák, Bajnokok Ligája, válogatott meccsek és Európa, illetve Világbajnokságok foci meccseit közvetítő élő online stream adások. A Sport1 TV, Sport 2 TV, DigiSport1, DigiSport2

Magyar-horvát meccs - Kemény összecsapásra várható

A meccs közben a két szurkolótábor egymásnak üzengetett, majd mindkét tábor bement a pályára. A biztonsági személyzet ekkor a horvát szurkolókat visszaküldte, azonban az egyik pécsi néző egy sörösüveget a horvát szurkolók felé dobott.

M4 élő | MédiaKlikk magyar horvát meccs

Magyar labdarúgó-válogatott – hírek, cikkek, mérkőzések, eredmények, élő közvetítés az Eb-résztvevő válogatott eseményeiről a Nemzeti Sporton!

TV műsor - Sportműsorok a mai napon

TV műsor - 2020.10.19 sportműsorai. Bodon FC sportműsor,2020.

Magyar-Horvát szótár, Glosbe

Magyarország-Horvátország - A horvát csapat szerzett vezetést, de Szalai Ádám egyenlített, majd Pátkai Máté megszerezte a győztes gólt a világbajnoki második ellen. Két meccs után hárompontos Magyarország az E csoportban.