MAFC BME - Budapest | Facebook
Kosárlabda: MAFC elleni sikerével bennmaradt a Szedeák + FOTÓK. Szerző: Vajgely Pál. 2016. április 6. szerda 2016. április 7. csütörtök. Cikkünk frissítése óta eltelt 4 év, a szövegben szereplő információk a megjelenéskor pontosak voltak, de mára elavulhattak.
MAFC mafc kosárlabda meccs
A MAFC elleni idegenbeli sikerrel a szegediek maguk mögött hagyhatnák az alsóházi együtteseket, és kapaszkodhatnának a középházért. Kosárlabda: kulcsfontosságú meccs vár a Szedeákra a fővárosban. Szerző: Pintér M. Lajos. 2016. március 1. kedd 2016. március 1. kedd
Kosárlabda: kulcsfontosságú meccs vár a Szedeákra a
Kosárlabda: A MAFC is győzni tudott Kecskeméten. 2019.09.10. 23:51 Hazai kosárral indult a találkozó, a meccs elején még felváltva szerezték a kosarakat a csapatok. A negyed felénél öt-öt volt az állás, majd több eladott labdája is volt a Kecskemétnek, így a nyolcadik percre tíz egységgel lépett meg a MAFC
Mafc női kosárlabda | mafc-bme kosárlabda szakosztály
A meccs és így az évad Primusz Peti pontjaival indult a 2. percben, de 27-16-ra simán elmentek mellettünk a kissé furcsa kezdővel játszó Vegyészek. A második félidőre jött a meglepetés, miután 38-32-nél a komplett Albatrosz beköszönt egymás után ( Krityó 2, Primusz Peti 2, …
ELTE BEAC Kosárlabda – Budapesti Egyetemi Atlétikai Club
Kosárlabda: MAFC elleni sikerével bennmaradt a Szedeák
A meccs elejétől egyértelműsítette a remek formába lendülő MAFC, hogy ezt a fővárosi derbit csak az újbudai gárda nyerheti meg. Hencsey Tamás csapata már 24 ponttal is vezetett, állva hagyta ellenfelét, és nem is engedte már tíz ponton belülre a Honvédot.
Kosárlabda - MAFC mafc kosárlabda meccs
Szentendre - MAFC BME kosárlabda NB2 meccs végjátéka. 2018-május-16, utolsó 15 mp. 2018-május-16, utolsó 15 mp. MAFC BME. 2019. február 6. · A bajnokság ugyan csorog a saját medrében (jelenleg 5-10-es mérleggel 11. helyen állunk), a szakírók grafitceruzáinak tompa a hegye, a faragót pedig nem találjuk. Inkább beindítjuk a
Nyitólap - Oroszlányi Sport Egylet mafc kosárlabda meccs
Soproni Kosárlabda Club hivatalos weboldala. Holnap este az utóbbi évek – leszámítva a legutóbbi szezont – magyar sikercsapatához, a Szolnoki Olaj együtteséhez látogat a férfi bajnokságot a MAFC elleni fájó hazai vereséggel kezdő csapatunk
mafc vegyész | Albatrosz Kosárlabda Klub
A Nyíregyházi Kosárlabda Klub tizedik alkalommal rendezi meg az Eötvös Kupa Nemzetközi Fiú Utánpótlás Kosárlabda Kupát. A mai napon elkezdődtek a kűzdelmek, és a következő eredmények születtek: Folytatódik a bejegyzés
Mafc női kosárlabda. A MAFC Magyarország harmadik legeredményesebb aktív férfi kosárlabda egyesülete 7 bajnoki címével, 24 bajnoki ezüstérmével, 10 bajnoki bronzérmével és 5 kupagyőzelmével (csak a Honvéd [33], a Szolnok [8] és az azóta megszűnt BSzKRt SE [Előre SE] [9] volt a piros-feketéknél többször bajnok).
Kiütötte a MAFC a Honvédot a kosárlabda-örökrangadón | Sport mafc kosárlabda meccs
NBII: OSE Lions II. - MOGAAC Helyszín: Oroszlány(kisterem) | 2020-10-22 19:10:00 U14: Nemzeti Serdülő Bajnokság / ÉNY-i régió, "H" csoport: Sopronkövesd-Soproni SI - OSE Titánok U14 Helyszín: Sopron | 2020-10-24 12:00:00 U14: Nemzeti Serdülő Bajnokság / ÉNY-i régió, "H" csoport: OSE Titánok U14 - Soproni SI Akadémia "C" Helyszín: Sopron | 2020-10-24 14:00:00