Fucsovics Márton – Wikipédia

A magyar teniszező következő ellenfele a 13. helyen kiemelt orosz Andrej Rubljov lesz, de annak a mérkőzésnek az eredményétől függetlenül minden bizonnyal a legjobb ötven közé kerül a világranglistán. Fucsovics Márton bejutott a Roland Garros harmadik fordulójába.

Márton Fucsovics livescore, eredmények, meccsek

fucsovics márton következő meccs Fucsovics brékelt, ettől pedig láthatóan megtört a rangsorban 97. ellenfele, ugyanis a következő két játékban még csak labdamenetet sem tudott nyerni (6:3). A harmadik játszmában 1:1-nél Fucsovics nagyon megszenvedett saját adogató játékával, négy bréklabdát kellett hárítania, de végül megnyerte a gémet, ezzel pedig

Fucsovics győzött, 32 közé jutott a US Openen - 444

Fucsovics karrierje során először vert meg top 10-es teniszezőt, magyar versenyző hasonlóra legutóbb 1983-ban volt képes. A meccs után azt nyilatkozta , karrierje egyik legnagyobb győzelme a mostani, de úgy fogja fel, mint egy sima első körös sikert és már a következő ellenfelére koncentrál, aki a …

Fucsovics legyőzte a világ egyik legjobb teniszezőjét a

Fucsovics Márton három szettben legyőzte a bolíviai Hugo Dellient a US Open első fordulójában. A meccs nehezebb Remélem, a következő versenyre azért elkísérhet néhány ember

Fucsovics Márton, az alulértékelt vasember - 24.hu

Fucsovics Márton: Karrierem egyik legnagyobb győzelme a

fucsovics márton következő meccs A fókusz pedig már a következő mérkőzésen van: „Úgy fogom fel ezt az estét, hogy megvan az első győzelem, amire lehet építkezni, de készülni, dolgozni kell tovább – most már a következő meccs a legfontosabb, nem az, ami Medvegyev ellen történt”.

Fucsovics óriási fordítással aratott bravúros győzelmet

A magyar játékosok közül eddig csak Kehrling Béla, Asbóth József, Gulyás István és Taróczy Balázs tudott a legjobb 16 közé kerülni a „Roland Garros”-on. A világranglistán jelenleg 63. helyezett Fucsovics újabb sikerével beállította eddig legjobb Grand Slam-szereplését, hiszen a 2018-as és az idei ausztrál nyílt bajnokságon is a negyedik körig jutott.

Két magyar a Garros második fordulójában, Fucsovics Márton

Fucsovics Márton ott van a Roland Garros nyolcaddöntőjében

Fucsovicsnak a következő körben a világranglistán 82. helyen álló amerikai Frances Tiafoe lesz az ellenfele, aki szintén ötjátszmás mérkőzésen jutott tovább. US Open, 2. forduló (a 32 közé jutásért): férfiak: Fucsovics Márton–Grigor Dimitrov (bolgár, 14.) 6:7 (5-7), 7:6 (7-4), 3:6, 6:4, 6:1