Ők lehetnek a Fradi ellenfelei a Bajnokok Ligájában

2020.10.18. 19:05. Kiss Norbert, kétszeres Európa-bajnok kamionversenyző, Révész TRT. NÉZZE MEG MOST

Fradi: sikeres főpróba az első BL-csoport meccs előtt

Bár a második félidő elején már 2-0-ra is vezetett a Ferencváros a norvég Molde otthonában a BL-selejtező első meccsén, a norvégok 3-2-re fordítottak, és csak a meccs végén egy 11-esnek köszönhetően tudott a Fradi kiegyenlíteni. A BL-csoportkörbe jutásról döntő párharc visszavágója kedden lesz Budapesten.

Így jutott el a Fradi az EL csoportkörig (2019) - YouTube

A zöld-fehér klub honlapján megjelent keddi hír szerint kérelemmel fordultak az UEFA-hoz, hogy a három hazai meccs közül a másodikat és a harmadikat a Puskás Arénában rendezhessék meg. Az európai szövetség kedvező döntést hozott az ügyben, így november 4-én a Juventust, december 2-án pedig az FC Barcelonát a Puskás

BL: késő este kezdődnek a Fradi mérkőzései – menetrend - NSO

A svéd és a skót bajnok után a Fradi a horvát bajnokot, a Dinamo Zagrebet is legyőzte a BL-selejtezőben, így eldőlt, hogy az ősszel a BL vagy az El csoportkörében bizonyíthat. Az FTC a BL-főtáblára jutásért a Moldével csap össze. Az első mérkőzés szeptember 23 …

Megvannak a Fradi meccsek időpontjai - Blikk

Ref A: 2A8A4414567E4B25A5474F92E8EF0884 Ref B: LAXEDGE1615 Ref C: 2020-10-22T12:38:51Z

Kétgólos előnyt bukott el a Fradi a Molde ellen | Startlap el fradi meccs

Hatalmas bravúrt ért el a Fradi a labdarúgó Bajnokok Ligájában: idegenben verte 2-1-re a Celticet, s jutott ezzel a selejtezők 3. fordulójába. Mindenki ezt nézi most! Mentő vitte el Liptai Claudia férjét – Eddig titkolta a család, micsoda nehézségekkel kellett megküzdeniük

M4 Sport el fradi meccs

Azt ugyanakkor a cikkek leszögezik, hogy a Dinamo Zagreb mindenképpen meg akarja várni az üzlettel a válogatott szünetet és azt is, hogy csapatuk összecsapjon a Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörében, szeptember 16-án a Ferencvárossal.

A Puskás Arénában meccsel majd a Fradi a Barcelonával

A Fradi először az FC Barcelonával játszik október 20-án 21:00 órakor idegenben, majd december 2-án ismét, immáron hazai pályán. amely meccs visszavágóját november 24-én rendezik meg Torinóban. (Kapcsolódó: Biztosan sztárcsapatok jönnek a Fradi miatt Budapestre) Mentő vitte el

Teljesen meglepődött a tegnapi meccs után a Fradi edzője

Ma este 20:45-kor Oroszország - Magyarország NL válogatott mérkőzés élőben itt online stream az M4 Sport hu közvetítésében. A különböző labdarúgó ligák, bajnokságok, kupák, Európai ligák, Bajnokok Ligája, válogatott meccsek és Európa, illetve Világbajnokságok foci meccseit közvetítő élő online stream adások. A Sport1 TV, Sport 2 TV, DigiSport1, DigiSport2

Bréking! Így juthatsz be a Fradi BL-meccseire - Ripost

Bréking! Így juthatsz be a Fradi BL-meccseire Kubatov Gábor klubelnök maga írt a jegyértékesítés menetéről. Tweet címkék: ferencváros, Utóbbi két mérkőzés kapcsán még nem dőlt el, hogy szintén a Groupama Arénában, vagy a Puskás Arénában rendezik-e. Tweet

20 millió euróért adhat el játékost a Fradi-meccs után a

- Az első meccs fontosabb, mint a visszavágó, hiszen itt adhatjuk meg az alapját mindennek. Labdarúgócsapatunk minden mozzanatáról igyekszünk beszámolni norvégiai tartózkodása alatt. Kövesse Facebook, Instagram és Youtube-csatornánkat, valamint hivatalos honlapunkat, a fradi.hu-t!