DVTK Jegesmedvék jégkorong | Hivatalos honlap
Diósgyőr FC Kft. 3533 Miskolc, Andrássy út 61. E-mail: info@dvtk.eu
HK Poprad DVTK Jegesmedvék Élő eredmények, videó … dvtk jegesmedvék eredmények
A DVTK Jegesmedvék U16-os csapatát köszöntöttük DVTK Jegesmedvék - HC Slovan Bratislava h.u. 2-3 Mez Fehér mezben kezd a DVTK Jegesmedvék Női jégkorong Győzelemmel kezdett a DVTK Jegesmedvék női csapata Bizonytalan a Tipos Extraliga rajtja Átigazolás Nick Wolff kölcsönben a DVTK Jegesmedvéknél Átigazolás
DVTK Jegesmedvék élő eredmények, sorsolása és eredményei dvtk jegesmedvék eredmények
DVTK Jegesmedvék női csapat - DVTK dvtk jegesmedvék eredmények
DVTK Jegesmedvék csapat 2020/2021 2019/2020 Tipos Extraliga ERSTE Liga MOL Liga Visegrád Kupa Női U25 játékosok stáb csapat statisztika
Tabellák - DVTK
A DVTK Jegesmedvék miskolci székhelyű magyar jégkorongcsapat, a szlovák Extraligában szerepel. 1997-től a Miskolc Városi Sportiskolával együttműködve minden korosztályban indítanak csapatot az utánpótlás bajnokságban. 2007-ben létrejött a sportegyesület női szakosztálya.
Mérkőzések - DVTK
DVTK Jegesmedvék élő eredmények (és élő online közvetítés), mérkőzéseinek időpontjai és eredményei minden . ice-hockey bajnokságról, amin DVTK Jegesmedvék szerepelt. A következő DVTK Jegesmedvék mérkőzés 2020. okt. 11. időpontban kerül megrendezésre HC …
1 day ago · BAJNOKOK LIGÁJA EREDMÉNYEK; Nem úgy indult, hogy a DVTK Jegesmedvék a Tipos Extraliga új idényének negyedik meccsén is vereséget szenved, hiszen Rokaly Szilárd góljával a 6. percben vezetést szerzett a miskolci csapat. A folytatásban aztán fölénybe kerültek a hazaiak és még az első szünet előtt fordítani tudtak.
DVTK Jegesmedvék – Wikipédia dvtk jegesmedvék eredmények
A DVTK Jegesmedvék hivatalos honlapja. A Hydro Fehérvár AV19 is az ellenfelek között; A Napos Oldal magazin riportja a nyári táborokról
DVTK hivatalos honlapja - A foci Miskolcon
SEGÍTSÉG: Ez a DVTK meccsek aloldala a Jégkorong/Magyarország szekcióban. Az Eredmenyek.com oldalain megtalálhatóak a DVTK meccsei, eredményei, meccsinformációk. A(z) DVTK eredményein kívül további több mint 30 sportág több mint 5000 versenysorozata is elérhető az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról.
Mérkőzések - DVTK - jégkorong - Tipos Extraliga, Magyar
A DVTK Jegesmedvék jövő pénteken kezdheti meg a most pénteken rajtoló szlovák jégkorongliga küzdelmeit. Hirdetés A miskolci klub honlapjának szerdai beszámolója szerint a liga vezetése tárgyalóasztalhoz ült a szlovák kormánnyal, a megbeszélésen pedig az a döntés született, hogy pénteken a tervezetteknek megfelelően
DVTK Jegesmedvék - HC Košice 2-1 h.u. - DVTK hírek - …
DVTK élő eredmények, végeredmények, következő meccs dvtk jegesmedvék eredmények
Mérkőzések - DVTK - női labdarúgás - Női NB I., Női NB I
Tipos Extraliga: a DVTK Jegesmedvék alapszakaszmeccsei
DVTK Jegesmedvék csapat - DVTK dvtk jegesmedvék eredmények
labdarúgás UP eredmények U15: DVTK - PMFC 8-1 (5-0) labdarúgás UP eredmények U14: DVTK - PMFC 4-0 (2-0) labdarúgás UP eredmények U13: Sajóvölgye Focisuli - DVTK 0-18 (0-9) labdarúgás UP eredmények U12: Sajóvölgye Focisuli - DVTK 0-4 (0-1) Röplabda UP eredmények U21: DVTK - Miskolci VSC 0-3 (10-25, 15-25, 11-25) Röplabda UP