NB II: DVSC–Dorogi FC - NSO
Livescore az Eredmenyek.com Budafok aloldalán, élő eredmények, végeredmények, meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, …).
Videók | M4 Sport
1998-ban Dorogi SE néven újraszervezték a női csapatot, amely már a kezdetekben is szép sikereket ért el. Első hivatalos mérkőzésükre a Femina ellen került sor a Buzánszky stadionban, 1998. júniusában, a Dorog - Sopron NB I/B-és bajnoki meccs előmérkőzéseként, ahol tisztes helytállás mellett 3-1 …
Images of Dorog meccs dorog meccs
Fiatal kollégáink járták tabletekkel Dorog utcáit és gyűjtötték be a válaszaitokat. Tovább olvasom Újra jön a Bringás Fiesta! 2020-10-02 Nincs hozzászólás Legyen ez a nap a kerékpárosoké! Bringázzuk be együtt Dorogot, október 10-én, szombaton délután! Kivonul a dorogi és Dorog
Dorogi Diófa SE – Wikipédia dorog meccs
Nyilatkozatok a Debrecen-Dorog meccs után Nyilatkozatok a Debrecen-Dorog meccs után
Dorog szurkolók - Home | Facebook
Dorog győzött először a Haladás Stadionban Dorog, Hírek, Különösen Rácz volt elemében, bár a támadó a meccs elején büntetőt rontott, rengeteg támadás futott rajta a bal oldalon. Ennek ellenére a második félidőben a dorogiak szerezték meg az első gólt. Az 54. percben Kovács Máté vezetgette középen a labdát
DOROGI FC - DVSC Magyar Kupa - YouTube dorog meccs
fŐoldal vissza a fŐoldalra; tÖrtÉnelem egy kis nosztalgia; hÍrek / aktuÁlis; felnŐtt csapat. keret, szakmai stáb
Dorog: remek forma, küzdelem a dobogóért - m.nb2.hu
Legutóbb a sereghajtó Csákvár otthonában lépett pályára, ahol a hazaiak a 70. percben már 2-0-ra vezettek, viszont a Dorog nem sokkal rá szépített, majd az utolsó utáni pillanatban egyenlítenie is sikerült, így 2-2-vel zárult a mérkőzés.
M4 Sport dorog meccs
Dorog, Buzánszky Jenő (0-1). A dorogiak kettős cserével is próbálkoztak az egyenlítés érdekében, de a meccs végén a vendégek eldöntötték a három pont sorsát: a 93. percben a hazaiak szabálytalanságot reklamáltak, miközben a csabaiak gyors kontrát vezettek,
2020.10.18. 19:05. Kiss Norbert, kétszeres Európa-bajnok kamionversenyző, Révész TRT. NÉZZE MEG MOST
Dorog eredmények, tabellák és részletes meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása, …) az Eredmenyek.com oldalain. A(z) Dorog eredményein kívül további több mint 90 ország több mint 1000 labdarúgó bajnoksága és kupája is …
Dorogi Sport
A Dorog elleni bajnoki belülről. KAPCSOLÓDÓ Meccs részletei. Soroksár SC. DVSC. 1 - 1. 2020-10-04 15:00 . Merkantil Bank Liga, 11. forduló