Újabb DVSC-győzelem a DEAC elleni városi meccsen

deac meccs

EZÚTTAL MI ÖRÜLHETÜNK AZ ÖTSZETTES MECCS VÉGÉN 2020.01.26 írta DEAC FRISSÍTVE: 2020.02.02. A Debreceni Egyetem női röplabdázói zsinórban harmadik alkalommal játszottak végletekig kiélezett meccset a bajnokságban. Kuszkó Zsolt alakulata a Diósgyőrt fogadta a DESOK-ban, és játékosaink 3:2-re győzték le a miskolciakat.

Megint elvérzett a DEAC. Ezúttal a Békéscsabával szemben

DEAC eredmények, tabellák és részletes meccsinformációk az Eredmenyek.com oldalain. A(z) DEAC eredményein kívül további több mint 30 ország több mint 150 kosárlabda-versenysorozatának rész- és végeredményei is elérhetőek az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról.

EZÚTTAL MI ÖRÜLHETÜNK AZ ÖTSZETTES MECCS VÉGÉN - DEAC …

jégkorong nagyszerŰ meccs, nagyszerŰ gyŐzelem! 2020.01.31 írta deac frissÍtve: 2020.02.01 írta deac frissÍtve: 2020.02.01

Bosszantó vereséget szenvedtünk - DEAC

deac meccs

A DEAC labdarúgócsapata vasárnap 15 órakor a Békéscsabát látja vendégül a Nagyerdei Stadionban. A viharsarki együttes nagyon jól kezdte az NB II-es bajnokságot, egészen a 10. fordulóig veretlen maradt, ám legutóbb hazai pályán kikapott a Kazincbarcikától. Futsal – két meccs

Kedden DEAC-meccs, nézők előtt! - Szolnoki Olajbányász

deac meccs

DVSC-DEAC: a teljes meccs. Főoldal / Hírek / DVSC-DEAC: a teljes meccs. DVSC-DEAC: a teljes meccs. HB 2020.07.19. Élőben a Loki edzőmeccse. KAPCSOLÓDÓ

DEAC élő eredmények, végeredmények, következő meccs

A Szolnok és a DEAC együttese már találkozott egymással a felkészülés során, a szeptemberi edzőmérkőzésen 80-73 arányban nyert az Olajbányász odahaza. Bár messzemenő következtetéseket nehéz levonni abból a találkozóból, az azért látszott, hogy jól sikerült a Tisza-partiak nyári építkezése.

DEAC-dömping: négy sportágban öt csapat játszik itthon

A meccs első perceiben tapogatózó játékot láthatott a publikum, de a folytatásban egyre aktívabbá váltunk. Damásdi egy távoli lövéssel vétette észre magát, nem járt messze a gólszerzéstől, de Horváth Lászlót kisegítette a kapufa. DEAC–Kazincbarcika 0–1 (0–1) Debrecen, Nagyerdei Stadion, 500 néző

deac meccs

deac fooldal labdarugas kezilabda kosarlabda futsal amerikai futball roplabda. Az első harmadban úszott el a meccs okt 19 írta admin. Röplabda Női röpiseink folytatták a menetelésüket okt 19 írta Biró Ádám. Röplabda Megizzasztottuk a kupagyőztest okt 19 írta Biró Ádám. Egyéb

DEAC - Főoldal

David Musial és Hetényi Zoltán továbbra is a DEAC-ban . Frissítve: 2020-02-12 12:26:08. Már biztos, hogy a következő szezont is a DEAC-nál tölti jégkorongcsapatunk két meghatározó személyisége, David Musial vezetőedző és válogatott kapusunk, Hetényi Zoltán.

Bejött a papírforma, újra kikapott a DEAC - Cívishír.hu

PLUSZ EGY HAZAI MECCS NOVEMBERBEN 2019.11.11 írta DEACADMIN FRISSÍTVE: Mint ismert, a DEAC a Hokiklub Budapest ellen, 11-4-es összesítéssel jutott a Magyar Kupa második fordulójába, vagyis negyeddöntőjébe. Ott a Tipsport ligás MAC Újbudával mérkőzik meg oda-visszavágón, a tét már a legjobb négy közé jutás lesz.

Kezdőlap - DEAC

A meccs első perceiben nem igazán forogtak veszélyben a kapuk, aztán az első félidő derekán Máris kerülhetett volna nagy helyzetbe, de Papp Ferenc mentett. Kicsit később egy szép összjáték után Takács tüzelt, de próbálkozása fölé ment. A DEAC zsinórban negyedik alkalommal maradt alul a bajnokságban. A válogatott

deac meccs

Meccs riport. Rangadóval felérő edzőmérkőzést játszott a Loki, hisz a szintén NB II-es DEAC látogatott a Debreceni Labdarúgó Akadémiára vasárnap délelőtt. Vészesen közeleg az augusztus 2-i bajnoki rajt, így komoly erőfelmérő előtt álltak a csapatok. Érdekesség, hogy hamarosan a …

DVSC-DEAC: a teljes meccs - DVSC

A DEAC (az egyetemi csapat volt a pályaválasztó a Nagyerdei Stadionban megrendezett mérkőzésen) igazán udvarias vendéglátónak bizonyult. Debrecenben már a meccs előtt órákkal megkezdődött a program, a családok számára szervezett szórakozási lehetőséget a két klub. A meccsre aztán több mint 6000 néző látogatott ki.