Anglia - Horvátország 2:1 (0:0)

Horvátország - Anglia Hullafáradt horvátok, nem túl meggyőző játékot produkáló angolok. Vajon melyiknek jön ki jobban a lépés. Én 50-50% esélyt adok, és a pillanatnyi forma, vagy egy-egy hiba dönti majd el a döntőbe jutást.

Horvátország a vb döntőben, az angolok a bronzért

1. perc - Elkezdődött a meccs. Világbajnokság, elődöntő: Horvátország-Anglia 1-1 (0-1) Luzsnyiki Stadion, 78 011 néző, vezette: Cakir (török) Gólszerző: Perišić 68. ill. Trippier 5. Sárga lap: Mandžukić 48., Rebić 96. ill. Walker 54. Nézzük a kapusok eddigi statisztikáit: These two men may be pretty important this evening

Horvátország - Anglia: Történelmi eredmény kapujában anglia horvátország meccs

Nálam papíron esélyesebb Horvátország, de meccsről-meccsre esnek vissza Modricék, miközben Anglia egyre jobb és jobb. Horvát továbbjutásra tippelek 2.30-ért. Fogadj az Unibeten a vb negyeddöntőire, mivel minden találkozó után 1.200.000 forintot nyerhetsz sorsolás által! Fogadj MOST! A mérkőzéstipp játék nyertese Nezocsa

Horvátország - Anglia: Történelmi eredmény kapujában

A horvát labdarúgó-válogatott Horvátország nemzeti csapata, amelyet a horvát labdarúgó-szövetség (horvátul: Hrvatski nogometni savez) irányít.A jelenlegi horvát válogatott 1990-ben, röviddel azelőtt alakult meg, hogy Horvátország kinyilvánította a Jugoszláviától való függetlenségét.

Anglia egy hatalmas fordítással visszasorolta a vb-döntős anglia horvátország meccs

Franciaország várt ellenfélre, a Horvátország-Anglia meccs győztesére a vasárnapi vb-döntőre. A meccset az angolok kezdték jobban, Trippier góljával vezettek, de ahogy az lenni szokott, a korai gól elkényelmesítette a vezető csapatot, és a nagy lazsálás végül megbosszulta magát.

Horvátország - Anglia | TheBestEleven

Horvátország élő eredmények, végeredmények, következő anglia horvátország meccs

Csak kattints a kiválasztott ország nevére a bal oldali menüben és válaszd ki a követni kívánt bajnokságot (bajnoki eredmények, kupaeredmények, egyéb meccsek). A(z) Horvátország eredményei real-time frissülnek. Következő meccsek: 14.11. Svédország - Horvátország, 17.11. Horvátország - Portugália, 13.06. Anglia

Images of Anglia Horvátország meccs

Ha ez a meccs fedve van a U-TV által akkor élőben nézheted itt Football England - Croatia az iPhoneodon, iPadon, Androidon vagy Windows Phonedon. Könnyedén találhatsz kiemelt videókat és híreket a legtöbb népszerű sport ligákból a világon. Élő U-TV oddsokat láthatsz a Sofascore Football élő eredmények szekció.

Anglia - Horvátország 2:1 (0:0) anglia horvátország meccs

HorvátországAnglia - Az angolok már az 5. percben vezettek Trippier szabadrúgásával, a horvátok viszont ellenállhatatlanul támadtak, Perisic góljával lett hosszabbítás, Mandzukic döntött.

Foci vb: Így festett Moszkva az angol-horvát meccs előtt